Vacature Junior Consultant BIM

Vacature Junior Consultant BIM

Korte info

Vacaturenaam

Junior Consultant BIM

Bedrijfsnaam

Cadac Group

Werkzaam via detacheringsbureau (ja of nee)

Nee

Locatie

Vianen

Uren per week

40 uur

Korte omschrijving (max. 5 zinnen)

Ter aanvulling van ons ambitieuze team zijn wij op zoek naar een Junior Consultant die samen met ons, onze visie op BIM verder gaat ontwikkelen. Als Junior Consultant ben jij verantwoordelijk voor onderandere implementaties, adviezen en het geven van trainingen.   

Gedetailleerde info

Functie omschrijving

Wil jij werken in een team waarbij je samen onze visie op BIM verder ontwikkelt? Lees dan snel verder waarom wij op zoek zijn naar jou!

Wij hebben een ambitieus groeiscenario naar het jaar 2025 opgesteld. Via een aantal ‘basecamps’ gaan wij in 2025 de top bereiken. Dit willen wij samen met onze medewerkers doen want zij zijn onze toegevoegde waarde!
Om deze klim naar de top te realiseren, zijn wij op zoek naar toppers die samen met ons deze reis willen maken!

Wij zijn als uitbreiding van ons team op zoek naar een gemotiveerde en enthousiaste Junior Consultant die zichzelf met trots een Cadac Professional gaat noemen. 

Werken als Junior Consultant bij Cadac betekent werken bij een gedreven organisatie waarbij jij je verantwoordelijkheid neemt voor jouw eigen werk en daarnaast ook jouw collega’s helpt waar mogelijk.

Maar wat is jouw eigen werk dan?
Als Junior Consultant ben jij verantwoordelijk voor de contacten bij onze bestaande klanten. Dit doe jij in de vorm van implementaties, adviezen en het geven van trainingen. Op deze manier presenteer jij oplossingen. Het geven van support en het bouwen van content valt ook onder jouw werkzaamheden.

Is dit alles?
Nee natuurlijk niet! Naast deze werkzaamheden zal jij ook constant op zoek zijn naar diverse software oplossingen die zijn afgestemd op behoefte van de klant en het project. Jij onderhoudt contacten met leveranciers, zoals Autodesk, om de laatste ontwikkelingen te vernemen en af te stemmen.

Functie-eisen

 • HBO /WO opleidingsniveau (ICT/Bouw/Techniek) ;
 • Affiniteit met werkprocessen en software in de bouw-installatietechniek ;
 • Kennis van de Autodesk software is een pre;
 • Kennis van (proces)modelleringsmethodieken is een pre;
 • Kennis op het gebied van project- en documentmanagement is een pre.

Arbeidsvoorwaarden

Nader te bespreken

 Info over het bedrijf

Wat heeft Cadac Group jou te bieden?

Cadac Group bestaat al meer dan 30 jaar en is nog steeds een jong en dynamisch bedrijf waarvoor korte lijnen en een platte organisatie kenmerkend zijn. Cadac Group is marktleider in de Benelux en heeft een sterke winnaarsmentaliteit, waarbij het niveau van onze medewerkers zeer hoog is De schaalgrootte en kennis waarover Cadac Group binnen haar marktsegmenten beschikt zijn een uitstekende waarborg voor de continuïteit en verdere groei. Cadac Group is een werkgever om trots op te zijn!

Verder bieden we jou:

 • Uitdaging en verantwoordelijkheid;
 • Opleidingen en doorgroeimogelijkheden;
 • Een aantrekkelijk salaris;
 • Een prima arbeidsvoorwaardenpakket en afhankelijk van de functie auto en/of laptop;
 • Een omgeving waarin innovatie, samenwerking, plezier en resultaat centraal staan;
 • Een organisatie waar veel ruimte is voor je eigen ideeën en waar je bijdrage op prijs wordt gesteld.
 

Contactgegevens

Voor- en achternaam

Naomi Harrems

Telefoon

088-9322398

E-mail

nharrems@cadac.com

Link naar de website

Klik hier