Vacature Bijbaan in de civiele techniek

Vacature Bijbaan in de civiele techniek

Vacaturenaam

Bijbaan in de civiele techniek

Bedrijfsnaam

Bouwhuysch

Werkzaam via detacheringsbureau (ja of nee)

Ja

Locatie

Geheel Nederland

Uren per week

Variabel

Korte omschrijving (max. 5 zinnen)

Talentvolle top-ingenieurs aan het begin van hun carrière nodigen wij uit om contact op te nemen met bouwhuysch. Omdat wij beschikken over het netwerk en de expertise die je als Young Professional en starter in de civiele techniek nodig hebt om te komen waar je wilt. bouwhuysch begeleidt jou op weg naar een loopbaan bij toonaangevende ondernemingen. Dat kunnen wij doen omdat wij de markt van de civiele techniek door en door kennen. En hoe mensen in elkaar steken. Hoe belangrijk een passende bedrijfscultuur is om als starter je talenten te kunnen ontplooien. Stages, talentpools en traineeships civiele techniek behoren tot de mogelijkheden

Functie omschrijving

Afhankelijk van de klantrelatie

Functie-eisen

HTS of WO richting civiele techniek

Arbeidsvoorwaarden

  • Uitstekend salaris;
  • Reiskosten vergoeding, lease auto in overleg mogelijk;
  • Investering in jouw persoonlijke groei en ontwikkeling;
  • Goede pensioenregeling;
  • Opleidingsmogelijkheden;
  • Deelname aan collectieve verzekering;
  • Bevlogen team;
  • Prettige werksfeer.

Info over het bedrijf

Bouwhuysch: nichespeler in de civiele techniek.
Samen met opdrachtgevers versterkt bouwhuysch de positie van hun organisatie. bouwhuysch is ook het klankbord voor ingenieurs en professionals die zich professioneel willen ontwikkelen en die een volgende loopbaanstap willen maken. bouwhuysch communiceert discreet, uitgesproken en met humor

 

Voor- en achternaam

Simon Smit

Telefoon

+31 645863000

E-mail

Simon.smit@bouwhuysch.nl

Link naar de website

Klik hier