Traineeship Bouw | Construction University

Traineeship Bouw | Construction University

Vacaturenaam

Traineeship Bouw | Construction University

Bedrijfsnaam

Building Heroes

Werkzaam via detacheringsbureau (ja of nee)

Ja

Locatie

Utrecht/Arnhem/Nijmegen/Tiel/Deventer/Apeldoorn/Zwolle/Enschede

Uren per week

40 uur

Korte omschrijving (max. 5 zinnen)

In drie jaar ervaring opdoen bij verschillende toporganisatie in de bouw, maak een vliegende start met je carrière, ontwikkel jezelf zowel op attitude als kennis en wordt de high potential professional van de toekomst!

Functie omschrijving

Jij bent over 3 jaar de onmisbare bouw professional die van grote toegevoegde waarde is bij toporganisaties en unieke projecten.

Dit traineeship is veel meer dan alleen meewerken. Je volgt intensieve opleidingen, doet mee aan sparringsessies en je vergroot je netwerk in de bouwbranche. Samen met andere Building Talents word je uitgedaagd jezelf te overtreffen, te investeren en buiten de bestaande kaders de denken en handelen.

Je maakt kennis met verschillende organisaties, functies en projecten. Niet alleen in de uitvoering, maar ook in de initiatieffase van projecten. Ja, je leest het goed, in de initiatieffase. Tenminste als dit aansluit bij jouw capaciteiten en ambities, want het draait om jou; jouw ambities, persoonlijkheid, drive en ontwikkelingsmogelijkheden.

Positieve carrièreperspectieven
Jouw traineeship vormen we samen met jou, klanten, coaches en opleidings- en kennispartners. De focus ligt op de ontwikkeling van attitude en essentiële kenniselementen zoals contract-, tender-, risico- en omgevingsmanagement, maar ook in BIM, integraal ontwerpen en circulair bouwen. Meld jij je aan en word je uitgekozen voor dit Building Talents traject dan kun je er niet meer onderuit; jij bent een innovator en na afronding de duurzaam inzetbare bouw professional met uitzonderlijk positieve carrièreperspectieven!

Functie-eisen

Wij zoeken een kampioen die:

 • net is afgestudeerd aan minimaal een hbo- opleiding richting Bouwkunde, Civiele Techniek of gerelateerd hieraan
 • qua werkervaring past binnen het profiel van een startersfunctie
 • het verschil wil maken voor zichzelf, maar ook voor de opdrachtgever, het project en je toffe collega’s
 • wil investeren in zichzelf
 • de uitdaging aangaat om echt impact te creëren

Arbeidsvoorwaarden

 • betaald traineeship tot duurzaam inzetbare bouw professional
 • je startsalaris ligt tussen de €2200,- en €2800,- per maand, afhankelijk van je werkervaring
 • naast het serieuze deel is er ook ruimte en tijd voor fun; tafelvoetballen tijdens de gezamenlijke lunch, uitjes met andere Building Talents en bitterballen op vrijdagmiddag
 • je krijgt een interne loopbaan coach; jouw kennis- en persoonlijke ontwikkeling staan centraal
 • vette projecten en opdrachtgevers die oprechte interesse tonen en met je meedenken

Info over het bedrijf

 • je doet werkervaring op bij twee of drie grote, innovatieve bouwbedrijven; VolkersWessels, TBI, Van Wijnen of een van onze andere vaste partners. Toonaangevende namen die je na dit traject op je CV kan zetten!
 • de bedrijven hebben allemaal een nauwe samenwerking met Building Heroes en zijn trots om jou als Building Talent te begeleiden
 • het bedrijf sluit aan bij jou, want eigenlijk begin je met dit traineeship meteen aan je eerste (of tweede) baan. Dus houd jij van droge humor, voetbal en collega’s die vrijdag de week afsluiten met een biertje? Dan kijken we welke organisatie hierbij aansluit
 • vette projecten, binnenstedelijk, complex, groot, de organisaties hebben het allemaal in portefeuille en jij krijgt de kans hier aan mee te werken
 • jij en andere Building Talents worden gezien als de elite club van Building Heroes

Voor- en achternaam

Leonie Verheij

Telefoon

+31 652848306

E-mail

Leonie@buildingheroes.nl

Link naar de website

Klik hier