Schaatsen 3 december 2015

AhLHSnokb_SpfHlcLapKSkfhA7CuQpC5jJKNlY_hAgujAfgelopen donderdag 3 december heeft commissie Traagheid weer een sportieve activiteit georganiseerd, namelijk het schaatsen. Met een opkomst van 40 mensen, waaronder heel erg veel eerstejaars, gingen we de schaatsbaan van Triavium in Nijmegen op. Na een paar rondjes op de grote ring ging de groep over op de invasie van het kleinere fun place. Hier is vervolgens lekker rustig rond geschaatst, geklooid en er zijn een aantal mooie (en soms pijnlijke) stunts uitgevoerd. Na ongeveer 2,5 uur geschaatst te hebben, hadden de meeste mensen er genoeg van. Toen de schaatsen uit waren en de pijnlijke benen en voeten rust hadden gevonden in de bar van Triavium, is er gezellig nog wat gedronken. Het was een geslaagde en gezellige activiteit. Op naar de wintersport!