s.v. Trifonius verzorgt bijlessen

BijlessenTegenwoordig verzorgt s.v. Trifonius bijlessen voor en door studenten. Wanneer je moeite hebt met een vak kun je via s.v. Trifonius gebruik maken van bijlessen. Deze bijlessen zullen gegeven worden door de meerdere jaars studenten voor bijvoorbeeld wiskunde of mechanica.

Natuurlijk hebben we daarvoor ook studenten nodig die bijles willen geven. Ben jij goed in mechanica of wiskunde, kun je je kennis goed overdragen en ben je bereid om anderen te helpen, meld je dan aan voor het geven van de bijlessen.

Indien er een goede begeleider voor je gevonden is, kunnen er onderling tussen de bijlesafnemer en de bijlesgever afspraken gemaakt worden over een mogelijke vergoeding.

Ben jij iemand die bijles zoekt of aan medestudenten bijles wil geven, twijfel niet en stuur een mail naar overspannend@svtrifonius.nl betreffende ‘bijles’. Dan wordt er zo snel mogelijk contact met je opgenomen.