Open dag 14 november 2015

Open dag 14 nov 2015Op 14 november was de eerste van 3 open dagen! Deze open dag was weer een daverend succes met een erg grote opkomst.

Op de open dag hebben middelbare scholieren (en andere geïnteresseerden) zich kunnen oriënteren op hun mogelijke vervolgstudie. Als Bouwkunde en Civiele Techniek hebben wij ons ook ingezet om een mooie en representatieve open dag neer te zetten. Een groot aantal studenten en docenten was aanwezig om iedereen zo goed mogelijk te woord te staan en alle onduidelijkheden en vragen te beantwoorden.

Zo hebben de bezoekers van de open dag het gehele instituut Built Environment kunnen bekijken en een beeld kunnen krijgen van wat de studies Bouwkunde en Civiele Techniek inhouden. Tevens is de mogelijkheid er geweest om, indien gewenst, zich op te geven voor een meeloopdag om nog beter een beeld te krijgen van de opleidingen door een dag mee te lopen met de eerstejaarsstudenten van ofwel Bouwkunde ofwel Civiele Techniek.

Heb je deze open dag gemist? Dan zien we je graag op de volgende open dag op zaterdag 16 januari 2016!