Introductieweek 2015-2016

DSCN9098De introductieweek zit er op! Wat een geweldige week was het, met 132 introducees was het een waar feest.

Tijdens de week hadden we het thema ‘de Gouden eeuw’, wat we bij elk mentorgroepje terug zagen. Zo hadden we de timmermannen, de chirurgijns, de molenaars en nog velen meer! Prachtig om te zien, iedereen heeft de week met veel plezier beleeft.

Ondanks dat we hadden af en toe wat last van het tegenvallende zomerweer, mocht dat de pret niet drukken. Een beetje modder hoort natuurlijk wel bij survivallen en wat water op een stormbaan glijdt natuurlijk lekker!

Met de perfecte chef-koks van de Coole Kook Clan werd er ook goed gegeten door iedereen! Met de buikjes vol hebben de introducees de vele avondactiviteiten zoals de UGTri-avond, AspenNight en de befaamde Lokaal-avond goed doorstaan.

Het Wobble-team, de organiserende commissie, is jullie dankbaar voor de mooie week die we hebben gehad met alle aanwezigen! Iedereen die geholpen heeft deze week: dank voor jullie inzet, zonder jullie konden wij deze week niet organiseren! Bedankt!