Hutje Op De Hei 6 – 8 november 2015

20151209092108‘Less is more’, is misschien wel een van de meest toepasselijke kreten die we over Hutje Op De Hei kunnen zeggen. Ook al hadden we een of andere schuur geboekt die nog goedkoper was dan de boodschappen bij elkaar, des te meer geld we over hadden voor drank en alle activiteiten! Op vrijdagmiddag hebben we meteen een bezoek aan de La Trappe brouwerij gedaan, waar ook onze gids kon bevestigen dat bier goed voor je is. Dus om nogmaals zijn wijze woorden te herhalen, ‘bier moet je niet gieten, van bier moet je genieten’ (lokaal tapt trouwens pils, gieten die zooi). Na een gratis biertje – voor sommige inclusief glas – te hebben gescoord konden we het kleine rustige Riel weer onveilig gaan maken waar onze lieve oud bestuursdames heerlijk hadden gekookt. Op zaterdag werd het resterende budget eens echt goed gebruikt. Lekker met luxe touringcar richting de grootste indoor speeltuin ever! Lekker panieken in de escaperooms. En voor de wachtende groepen lekker (freestyle) bowlen. Helaas weten slechts weinig mensen echt wat er die nacht precies in hartje Tilburg tijdens het stappen is gebeurd. Maar het is al met al een fantastisch feest geworden met een hilarisch uitbrak-after-ochtend-party waar zelfs gekotst is van het lachen!

Als oud bestuur bedanken wij iedereen voor de aller-aller-aller laatste keer voor ons aller-aller-aller-laatste feestje!