Eerste certificaten Revit cursus uitgereikt

Bestand 22-03-16 21 05 26Vanavond hebben de eerste cursisten die deelgenomen hebben aan de Revit cursus, het Autodesk Revit Basis certificaat behaald. Na 7 avonden cursus te hebben gevolgd, heeft de cursusleider de basisprincipes van het programma over weten te dragen. Op de laatste avond heeft de cursusleider de cursisten verschillende opdrachten laten uitvoeren om te controleren of de overgebrachte kennis ook daadwerkelijk in de praktijk gebracht kon worden. De opdrachten zijn door iedere cursist succesvol afgerond en daardoor heeft iedereen het certificaat weten te behalen! We danken de cursusleider voor zijn inzet en voor zijn overgebrachte kennis. Ook danken wij Cadac Group voor het mogelijk maken van deze cursus.

Houd onze website in de gaten voor vervolgcursussen en/of andere cursussen die in de toekomst aangeboden zullen worden. Voor overige vragen over cursussen of om je aan te melden voor een cursus, stuur een mail naar ons bestuur.