Basisschool leerlingen op bezoek bij bouwkunde

25282808611_dd59fee9a6_o10 leerlingen, een leerkracht en enkele ouders van Basisschool ‘t Holthuus in Huissen bezochten op 29 februari de HAN-faculteit Techniek. Zij kregen een programma aangeboden dat eindigde met een bijzonder smakelijke bouwopdracht.

De leerlingen kregen een mooi programma aangeboden door commissie Impuls. De leerlingen kregen uitleg over het bouwen met beton, bekistingen, wapening en veiligheid. Ook mochten zij allemaal vragen stellen aan studenten.

Na een rondleiding door het betonlab, het asfaltlab, de werkplaats en het studielandschap mochten de leerlingen zelf aan de klus. Zij kregen de opdracht om in korte tijd een spaghetti toren te bouwen met marshmallows als verbindingsstukken. Echter hebben niet alle marshmallows als verbindingsstuk hun werk gedaan, want de leerlingen vonden ze toch ook wel lekker!

Voor meer foto’s van deze bijzonder smakelijke dag klik je hier!

Commissie Impuls aan het werk