Commissies ’20/’21

Commissie Foto
Overspannend (BESTUUR)
  • Voorzitter: Hossein Hadi, Bouwkunde ‘16-‘17
  • Vice voorzitter: Damian van De Graaf, Civiele techniek ‘15-‘16
  • Secretaris: Lobke Bongaerts, Bouwkunde ‘18-‘19
  • Penningmeester: Kieran de Reus, Civiele techniek ‘16-‘17
  • Commissaris Intern: Max Hermes, Bouwkunde ‘18-‘19
  • Commissaris Extern: Justin Brehler, Civiele techniek ‘19-‘20
  • Commissaris Schoolzaken: Lucas Verhofstad, Civiele techniek ‘18-‘19
Commissie Foto
Doorzakking
  • Teska Eekema, Bouwkunde ‘18-‘19 (voorzitter)
  • Willem de Bonte, Civiele techniek ‘17-‘18
  • Tim van Beerendonk, Civiele techniek ‘17-‘18
  • Roos ter Borg, Bouwkunde ‘20-‘21
  • Chantal van Der Loos, Civiele techniek ‘20-‘21
  • Yannick Noortman, Bouwkunde ‘20-‘21
Commissie Foto
Impuls
  • Fiona Verbrugge, Bouwkunde ‘19-‘20 (voorzitter)
  • Lucas Verhofstadt, Civiele techniek ‘18-‘19 (commissaris schoolzaken)
  • Ilse van Der Meer, Bouwkunde ‘20-‘21
  • Mats van Kleef, Bouwkunde ‘20-‘21
  • William Sturris, Bouwkunde ‘20-‘21
  • Bobo Liu, Bouwkunde ‘20-‘21
  • Lennert Bons, Bouwkunde ‘20-‘21
Commissie Foto
Interne Krachten
  • Kees Tump, Civiele techniek ‘18-‘19 (voorzitter)
  • Britt Voesten, Bouwkunde ‘18-‘19
  • Chiel Raaijman, Bouwkunde ‘18-‘19
  • Jorieke De Haas, Bouwkunde ‘20-‘21
  • Naomi Vervoort, Bouwkunde ‘17-‘18
  • Fenne Degen, Bouwkunde ‘19-‘20
  • Ole Oosterom, Bouwkunde ‘19-‘20
Commissie Foto
Kruip
  • Bor de Bruin, Bouwkunde ‘16-‘17 (voorzitter)
  • Annemijn Visser, Bouwkunde ‘17-‘18
  • Martijn Jacobs, Bouwkunde ‘17-‘18
  • Mark Everink, Bouwkunde ‘16-‘17
  • Mark Pallandt, Bouwkunde ‘16-‘17
Commissie Foto
Moment
  • Lieke Visser, Bouwkunde ‘17-‘18 (voorzitter)
  • Krisje de Bock, Bouwkunde ‘17-‘18
  • Eren Deniz, Bouwkunde ‘19-‘20
  • Anne Verdurmen, Bouwkunde ‘17-‘18
  • Robin Janssen, Bouwkunde ‘20-‘21
  • Marit Oude Maatman, Bouwkunde ‘19-‘20
Commissie Foto
Resultante
  • Niek Idzerda, Civiele techniek ‘18-‘19 (voorzitter)
  • Maaike Diks, Bouwkunde ‘18-‘19
  • Emma Holl, Bouwkunde ‘19-‘20
  • Guusje van Bolderen, Civiele techniek ‘19-‘20
  • Marijn Gerrits, Civiele techniek ‘18-‘19
  • David Özdemir, Civiele techniek ‘18-‘19
Commissie Foto
Schuif
  • Caspar van Bree, Bouwkunde ‘17-‘18 (voorzitter)
  • Justin Brehler, Civiele techniek ‘19-‘20 (commissaris extern)
  • Roos Eggengoor, Civiele techniek ‘18-‘19
  • Tijmen van den Bersselaar, Bouwkunde ‘19-‘20
  • Abel van Grevenhof, Civiele techniek ‘17-‘18
  • Thorben Speijers, Civiele techniek ‘19-‘20
Commissie Foto
Traagheid
  • Nils Ordelmans, Bouwkunde ‘18-‘19
  • Krijn Jongejan, Civiele techniek ‘17-‘18
  • Felix van Nijkerken, Bouwkunde ‘19-‘20
  • Stijn Meijer, Bouwkunde ‘19-‘20
  • Aimée Kempers, Bouwkunde ‘20-‘21
  • Kirsten Hermans, Bouwkunde ‘20-‘21
Commissie Foto
Uitkraging
  • Niels Lazeroms, Civiele techniek ‘16-‘17 (voorzitter)
  • Damian van De Graaff, Civiele techniek ‘15-‘16
  • Caroline Catsburg, Bouwkunde ‘19-‘20
  • Sander Meier, Civiele techniek ‘16-‘17
  • Casper Klein, Bouwkunde ‘19-‘20
  • Zoï Hesen, Bouwkunde ‘17-‘18
  • Bente Hof, Bouwkunde ‘16-‘17
Wobble
  • Jeff ten Haaf, Civiele techniek ‘18-‘19
  • Pepijn de Bruijn, Civiele techniek ‘20-‘21
  • Niels Mateman, Bouwkunde ‘20-‘21
  • Robert-Jan Brombacher, Bouwkunde ‘19-‘20
  • Sanne Lemelder, Civiele techniek ‘19-‘20
  • Britney Jurriëns, Bouwkunde ‘20-‘21